Poppers / попперс super rush black level 24 ml PWD USA

Poppers / попперс super rush black level 24 ml PWD USA

Poppers / попперс super rush black level 24 ml PWD USA від компанії Попперс: інтернет-сексшоп - фото 1
500 ₴
AMYLE
від 2 шт. 475 ₴/шт.
від 3 шт. 450 ₴/шт.
від 4 шт. 425 ₴/шт.
від 5 шт. 400 ₴/шт.
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Експрес таксі тільки Київ
Пошта
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку Visa, MasterCard, Maestro
Оплата кур'єрові по м. Київ
Оплата під час самовивезення по м. Київ
Показати всі 8 способів оплати

Опис

Склад Isoamyl

Об єм: 24mlМіцність: +++++
CAS-Nr.: 463-04-7EG-Nr.: 207-332-7

Великий вибух в одному флаконі. Нова лінійка сильних попперсів серії RUSH. Це більш потужна формула, ніж звичайні попперси. За що все так полюбили цей попперс? попперс РАШ SUPER BLACK містить у собі ще більш неймовірну, чисту і потужну формулу! Об'єм: 24 мл. формула з Амілнітритом робить попперс неймовірно сильним, а дія попперса стала триваліша. Оригінальна формула робить засіб високоефективним та безпечним для здоров'я. 

УВАГА: Не для споживання людиною. Легкозаймистий. Зберігати подалі від відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей. Куріння заборонено. У разі пожежі: використовувати воду для гасіння пожежі. Зберігати ємність щільно закритою. Не їжте, не пийте та не куріть під час використання цього продукту. Використовуйте тільки на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні. Одягайте захисні рукавички/одяг/захист очей. Після роботи ретельно вимийте руки. Не вдихати. При попаданні на шкіру: негайно зняти весь забруднений одяг, промити шкіру водою. При проковтуванні: прополоскати рот. При вдиханні: винести потерпілого на свіже повітря і залишити його в положенні, зручному для дихання. Зверніться до лікаря, якщо почуваєтеся погано. Зберігати в добре провітрюваному приміщенні. Зберігайте прохолоду.

Lockerroom Products 

Засоби для чищення шкіри
Наші засоби для чищення шкіри спеціально розроблені та виготовлені для чищення та кондиціонування еротичного шкіряного одягу та шкіряних еротичних іграшок та аксесуарів. Продукт не виготовлений і не призначений для споживання людиною.  

Характеристики

Виробник
lockerroom
Країна виробництва
Великобританія
Вид
самоблиск